Od 2.1.2024  běžný provoz denně od 6,00 hod. do 16,30 hod.  více informací
Zavřít
Zpět

Oznámení

Zpět na seznam článků

Vážení rodiče, paní zástupkyně ředitele pro mateřskou školu Pod Lajsníkem Jitka Vavřincová se rozhodla změnit profesní působení. Přestože je pro nás odchod paní zástupkyně nečekaný, respektujeme ho a chápeme, že její rozhodnutí může být pro vás i vaše děti obtížné a náročné.  Takto kvalitní zaměstnanci jsou vždy pro vzdělání dětí klíčoví.

Je pro nás důležité, aby se vaše děti cítily bezpečně a byly podporovány v jejich vývoji. Věříme, že i s novou paní učitelkou, budou mít vaše děti stejné pozitivní zážitky a rovnocennou pedagogickou kvalitu vzdělání jako s dosavadní paní zástupkyní.

Velice si vážíme, že paní zástupkyně, byla součástí našeho týmu, který se s láskou a pečlivostí stará o vaše děti a pomáhá jim růst a rozvíjet se.

Nicméně chápeme, že změny jsou součástí života a přejeme paní zástupkyni Vavřincové mnoho úspěchů a pohody v osobním i profesním životě.

 


Den otevřených dveří

Zveme Vás na dny otevřených dveří, které se konají v naší MŠ. Návštěva je možná ve všech uvedených dnech. Těšíme se na Vás !

Více informací

Uzavření jednotlivých mateřských škol o letních prázdninách 2024

Vážení zákonní zástupci, blíží se nejenom zápisy do mateřských škol, ale už je na čase přemýšlet i nad prázdninami. Zde jsou uvedeny  jednotlivé mateřské školy, s termíny „prázdninového letního  provo…

Více informací

Vyúčtování školného a stravného za rok 2023

24.1. 2024 byly zaslány přeplatky školného k 31. 12. 2023.  25. 1. 2024 byly zaslány přeplatky stravného k 31. 12. 2023. V případě, že budete chtít zaslat vyúčtování školného nebo stravného, obraťte…

Více informací