Zápis dětí do základních škol pro školní rok 2024/2025 více informací
Zavřít
Zpět

Oznámení

Zpět na seznam článků

Vážení rodiče, paní zástupkyně ředitele pro mateřskou školu Pod Lajsníkem Jitka Vavřincová se rozhodla změnit profesní působení. Přestože je pro nás odchod paní zástupkyně nečekaný, respektujeme ho a chápeme, že její rozhodnutí může být pro vás i vaše děti obtížné a náročné.  Takto kvalitní zaměstnanci jsou vždy pro vzdělání dětí klíčoví.

Je pro nás důležité, aby se vaše děti cítily bezpečně a byly podporovány v jejich vývoji. Věříme, že i s novou paní učitelkou, budou mít vaše děti stejné pozitivní zážitky a rovnocennou pedagogickou kvalitu vzdělání jako s dosavadní paní zástupkyní.

Velice si vážíme, že paní zástupkyně, byla součástí našeho týmu, který se s láskou a pečlivostí stará o vaše děti a pomáhá jim růst a rozvíjet se.

Nicméně chápeme, že změny jsou součástí života a přejeme paní zástupkyni Vavřincové mnoho úspěchů a pohody v osobním i profesním životě.

 


Učitel / učitelka v mateřské škole

V současné době hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:   Učitel/učitelka MŠ - na záskok po dobu dlouhodobé pracovní neschopnosti   Charakteristika Učitel/ ka mateřské školy provádí vzdě…

Více informací

VESELÉ VELIKONOCE

Hody, hody, zdravíčko, dejte klukům vajíčko. Na pomlázku mašli, že k Vám cestu našli. V trávě hopsá zajíček, nese kupu vajíček. Žluté, modré červené, všechny jasně zbarvené. Veselé Velikon…

Více informací

ZÁPIS DĚTÍ DO ŠKOLY

Rádi bychom Vás seznámili s důležitými informacemi týkajících se zápisů do prvních tříd základních škol. U zápisů přejeme všem budoucím školákům mnoho štěstí a úspěchů. 

Více informací