VÝSLEDKY ZÁPISU PRO ŠKOLNÍ ROK 2024/2025 více informací
Zavřít
Zpět aa

Myšky

Školní rok 2023/2024

V 1. třídě u MYŠEK jsou zpravidla 3 - 4 leté děti

U dětiček jsou dvě paní učitelky :

Kristýna Krejčová a Iva Veverková

Telefon do třídy:  477 001 791

  • Ve třídě nejmenších dětí se zaměřujeme na vytváření a upevňování higienických a sebeobslužných návyků
  • Nabízíme individuálně přizpůsobený adaptační režim v úzké spolupráci s rodinou a dostatek času na veškeré aktivity včetně hraní, prevlékání, stravování, spánku a hygieny
  • Rozvíjíme u dětí prosociální chování a pomáháme vytvářet kladné kamarádské vztahy
  • Vytváříme citové vazby k učitelkám a získávání pocitu bezpečí a jistoty v novém prostředí mateřské školy

Vybavení této třídy je zohledněno věkovou skupinou, přístupnost hraček a dalšího vybavení či tvořivého materiálu dětem nejmenším, aby i zde mohl být uplatňován prostor pro samostatnost.

Více informací o třídě


Pálení čarodějnic

Poslední dubnové odpoledne na naší školní zahradě proběhlo pálení čarodejnic, a děti si ho společně s rodiči náležitě užily, všichni byli pohlceni atmosférou kouzel, soutěží a her.

Více informací

VELIKONOČNÍ BAREVNÝ TÝDEN V NAŠÍ ŠKOLCE

Letos jsme si  připravili Velikonoce plné barvy a radosti. Rozhodli jsme se, že každý den před Velikonocemi bude mít svou vlastní barvu oblečení. Byl to týden, který nám připomněl, že i jednoduché tradice mohou přinést do našich dnů velkou radost.

Více informací

OSLAVA NAROZENIN

Célá třída přeje mnoho zdraví, štěstí, láska a spokojenosti. 

Více informací

Karneval u Myšek

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Více informací

Více novinek třídyVÝSLEDKY ZÁPISU PRO ŠKOLNÍ ROK 2024/2025

V tomto přehledu vidíte registrační číslo Vaší žádosti, k zápisům do naší mateřské školy pro školní rok 2024/2025. Jsme rádi, že můžeme přivítat nové tváře a těšíme se na společné zážitky a vzdělávací dobrodružství, které nás čekají. Přijatým dětem gratulujeme a těšíme se na jejich příchod do naší školky. Pro děti, které nebyly přijaty, bychom rádi vyjádřili podporu a povzbuzení.  Děkujeme všem rodičům za jejich zájem o naši mateřskou školu a za důvěru, kterou nám projevili.

Více informací

VAŘÍME NA PŘÁNÍ DĚTÍ

V naší školce jsme zorganizovali projekt "VAŘÍME NA PŘÁNÍ DĚTÍ " zaměřený na spolupráci mezi rodiči, dětmi a školou. V rámci tohoto projektu proběhla anketa, kde děti měly možnost sdělit nám své nejoblíbenější jídlo. Každé dítě namalovalo doma s rodiči obrázek svého oblíbeného pokrmu a své výtvory předaly paním učitelkám a kuchařkám. Paní kuchařky pečlivě prozkoumaly všechny kresby a na základě jejich přání se rozhodly, že dnes uvaří to nejžádanější jídlo. Výtvorů se sešla opravdu spousta a my …

Více informací

MiniTechnohraní 25.5.2024

Vážení rodiče, rádi bychom Vás pozvali na pohádkové MiniTechnohraní, které se uskuteční dne 25.5.2023 od 10:00 do 14:30 hod. na zahradě Domova pro seniory, ul. Barvířská 495, Most. Těšit se můžete na pestrý program plný zábavy, kreativních dílen a technických her. Budeme velmi potěšeni, pokud se k nám připojíte a strávíte s námi příjemný den. Bude nám ctí se s Vámi osobně setkat na našich stanovištích. S pozdravem,kolektiv 1. MŠ Most.

Více informací