Zpět aa

Pejsci

 Školní rok 2023/2024

Ve 3. třídě u  PEJSKŮ jsou děti předškolního věku 5-7 leté.

U dětí jsou dvě paní učitelky a paní asistentka:

Adéla Mašková, Barbora Šenkyříková a Kateřina Angerová

Telefon do třídy: 476448793

Ve třídě nejstarších dětí - předškoláků - se zaměřujeme na všestranný rozvoj dítěte. Ve vzděláv se učitelky zaměřují na upevňování získaných zkušeností a dovedností dětí, obohacování jejich vědomostí o další nové poznatky, které uplatní při řešení běžných životních situací a při vstupu do první třídy základní školy, vést děti k samotatnosti v chování a jednání se svými vrstevníky i dospělými, učit se hodnotit svoje výsledky vlastní práce i důsledky chování. Je zde dán velký prostor pro samostatnost a ve větší míře se uplatňuje respektování stanovených pravidel. Vzdělávání probíhá formou individuálních, skupinových a frontálních činností. Děti mají dostupnost veškerého vybavení k samostatné volbě her a činností a k rozvoji komunikace při hrách, řešení situací a budlování vzájemných vztahů. Cílem práce v této třídě je nabídnout dostatek rozmanitých činností vedoucích k úspěšnému vstupu do základní školy a zvládnutí co nejširší škály doporučených výstupů předškolního vzdělávání podle individuálních možností každého dítěte.

Více informací o třídě


Mrkvánky

Více informací

Halloweenský karneval

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Více informací

Dýňování u pejsků

Více informací

BUBU NOC u PEJSKŮ

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Více informací

Více novinek třídyVánoční provoz 1.MŠ dne 22.12.2023 do 16,30 hod.

Vážení rodiče, dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu od 27. 12. 2023 do 29. 12. 2023 bude MATEŘSKÁ ŠKOLA UZAVŘENÁ Přejeme Vám krásné prožití svátků a na děti se opět budeme těšit 2. 1. 2024.

Více informací


Lampionový průvod

Připojte se k nám na lampionovém průvodu, kde se budeme probíjet temnotou se světlem naděje a radosti.  Ale to není vše! Máme pro vás připravených 11 soutěžních atrakcí, které vás rozhodně dostanou do pohybu!  A co by to bylo za odpoledne bez nějakého toho pohoštění, že?  Takže přijďte s prázdným žaludkem, my se postaráme o zbytek. 

Více informací