VÝSLEDKY ZÁPISU PRO ŠKOLNÍ ROK 2024/2025 více informací
Zavřít
Zpět

Náš tým zaměstnanců


ZAMĚSTNANCI NAŠÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

ŠKOLNÍ ROK 2023/2024

V první třídě MYŠEK jsou paní učitelky:

Kristýna Krejčová 

Ke každému dítěti přistupuji s respektem k jeho individualitě. Mým cílem je u dětí rozvíjet dostatek vědomosti, dovedností, schopností, a to vždy zábavnou formou. Společně objevujeme pestrost, krásy a zajímavosti světa. Snažím se dětem vytvořit příjemné a bezpečné prostředí ve kterém se mohou na mě vždy s důvěrou obrátit.

Iva Veverková

Jmenuji se Iva a svoji práci mám velmi ráda, jsem empatická a kreativní. Ráda podnikám s dětmi procházky po okolí.

Ve druhé třídě KOČIČEK jsou paní učitelky:

Šárka Hujová, MBA

Každé dítě vnímám jedinečně a individuálně a stejným způsobem přistupuji k jeho pocitům a potřebám. Snažím se tak vytvářet příjemné prostředí, které bude děti nadále rozvíjet a budou se v něm cítit dobře. Ráda vytvářím s dětmi zážitky, které jim přinesou nejen spoustu radosti, ale také znalosti a dovednosti.

Iva Vykročilová

V mé práci děti aktivně podporuji, pomáhám jim růst a objevovat nejen jejich potenciál, ale také drobnosti, které je dělají šťastnými. Společně s dětmi vytváříme prostředí, ve kterém se cítí bezpečně a šťastně. Snažím se pro ně být oporou, rozvíjet jejich hravost, povzbudit zvídavost, zájem o svět a tvořit společně krásné chvíle tak, aby každý den byl jejich malým dobrodružstvím. 

Ve třetí třídě PEJSKŮ jsou paní učitelky:

 

Adéla Mašková


Chci, aby se děti ve školce cítily bezpečně a mohly se na mě vždy obrátit.  Svěřit se s každým trápením, nebo podělit o sebemenší radost. Snažím se přistupovat ke každému dítěti individuálně a vždy přijímám všechny odlišnosti dětí.
S dětmi ráda tvořím, hraji na klavír a zpívám.

Barbora Šenkyříková,DiS.

Mým přáním je vytvářet dětem příjemné a bezpečné prostředí, kde se učíme jeden od druhého a objevujeme svět, jeho pestrost a pravidla. Snažím se proto být jim dobrým příkladem a někým, na něhož se mohou s důvěrou obrátit.

a paní asistentka :

Kateřina Angerová

Já osobně vnímám každé dítě jako velmi upřímného a otevřeného človíčka. Chci být  proto sama příkladem a každé dítě podněcovat k samostatné činnosti. Beru vždy ohled na jeho potřeby a individuální zvláštnosti. Snažím se vcítit do dítěte a být jeho kamarádem i oporou.
,,Velký je ten člověk, který neztratil své dětské srdce. "


 


VÝSLEDKY ZÁPISU PRO ŠKOLNÍ ROK 2024/2025

V tomto přehledu vidíte registrační číslo Vaší žádosti, k zápisům do naší mateřské školy pro školní rok 2024/2025. Jsme rádi, že můžeme přivítat nové tváře a těšíme se na společné zážitky a vzdělávací…

Více informací

VAŘÍME NA PŘÁNÍ DĚTÍ

V naší školce jsme zorganizovali projekt "VAŘÍME NA PŘÁNÍ DĚTÍ " zaměřený na spolupráci mezi rodiči, dětmi a školou. V rámci tohoto projektu proběhla anketa, kde děti měly možnost sdělit nám své nejob…

Více informací

MiniTechnohraní 25.5.2024

Vážení rodiče, rádi bychom Vás pozvali na pohádkové MiniTechnohraní, které se uskuteční dne 25.5.2023 od 10:00 do 14:30 hod. na zahradě Domova pro seniory, ul. Barvířská 495, Most. Těšit se můžete n…

Více informací