Zpět

Náš tým zaměstnanců


ZAMĚSTNANCI NAŠÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

Zástupce OP: Jitka Vavřincová a učitelka v první třídě MYŠEK

Vedu tým učitelek a vytvářím rodinné prostředí s pečlivostí a láskou. Je pro mě a celý tým důležité vidět jak se všechny děti rozvíjí a my můžeme být u toho jim pomáhat růst a objevovat svět.

Iva Veverková učitelka v první třídě MYŠEK

Jmenuji se Iva a svoji práci mám velmi ráda, jsem empatická a kreativní. Ráda podnikám s dětmi procházky po okolí.

Ve druhé třídě KOČIČEK je:

Šárka Hujová, MBA

Mým hlavním cílem je přistupovat ke každému dítěti individuálně, brát ohled na jeho potřeby a pocity a přizpůsobit se jim. Ráda předávám dětem zkušenosti, během tohoto procesu se učím i já. Absolvovala jsem kurz práce s problémovými dětmi a kurz formativního hodnocení. Stále své vzdělání rozšiřuji.

Iva Vykročilová

Mým hlavním cílem je pomoci dětem dosáhnout jejich plného potenciálu a rozvíjet je ve všech oblastech, o které se zajímají. Ráda v dětech probouzím radost, kreativitu a touhu poznávat. Snažím se podporovat děti při objevování a využívání svých silných stránek a překonávání překážek. Mé největší přání je, aby se děti cítily šťastné a naplněné.


Ve třetí třídě PEJSKŮ jsou paní učitelky:

 

Adéla Mašková


Mým cílem je, aby se děti ve školce cítily bezpečně a mohly se na mě vždy obrátit.  Svěřit se s každým trápením, nebo podělit o sebemenší radost. Snažím se přistupovat ke každému dítěti individuálně a vždy přijímám všechny odlišnosti dětí.
S dětmi ráda tvořím, hraji na klavír a zpívám.

Barbora Šenkyříková,DiS.

Mým přáním je vytvářet dětem příjemné a bezpečné prostředí, kde se učíme jeden od druhého a objevujeme svět, jeho pestrost a pravidla. Snažím se proto být jim dobrým příkladem a někým, na něhož se mohou s důvěrou obrátit.

a paní asistentka :

Kateřina Angerová

Já osobně vnímám každé dítě jako velmi upřímného a otevřeného človíčka. Chci být  proto sama příkladem a každé dítě podněcovat k samostatné činnosti. Beru vždy ohled na jeho potřeby a individuální zvláštnosti. Snažím se vcítit do dítěte a být jeho kamarádem i oporou.
,,Velký je ten člověk, který neztratil své⁹ dětské srdce. "

Ve školce nám vaří dvě paní kuchařky:

Markéta Stehlíková a Adriana Chromeková 

Staráme se o to, aby dětská bříška neměla hlad. Připravuji lahodné svačinky a obědy ze zdravých a dobrých surovin.

Ve školce pracují paní uklízečky:

Alena Harsányiová a Eva Švecová

Obě paní uklízečky se starají  o to, aby se dětem i dospělým ve školce líbilo, bylo zde čisto a útulno.


 


Vánoční provoz 1.MŠ dne 22.12.2023 do 16,30 hod.

Vážení rodiče, dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu od 27. 12. 2023 do 29. 12. 2023 bude MATEŘSKÁ ŠKOLA UZAVŘENÁ Přejeme Vám krásné prožití svátků a na děti se opět bude…

Více informací


Lampionový průvod

Připojte se k nám na lampionovém průvodu, kde se budeme probíjet temnotou se světlem naděje a radosti.  Ale to není vše! Máme pro vás připravených 11 soutěžních atrakcí, které vás rozhodně dostanou do…

Více informací