VÝSLEDKY ZÁPISU PRO ŠKOLNÍ ROK 2024/2025 více informací
Zavřít
Zpět

Vánoční přání 1. MŠ

Zpět na seznam článků

Drazí rodiče, přátelé, děti a další příznivci naší školky,

dovolte nám, abychom Vám popřáli klidné a šťastné Vánoce, plné tepla, lásky a radosti. Ať Vás obklopuje pohoda, dětský smích, ať Vám vánoční světýlka přinášejí samý úsměv a štěstí. Nechť tyto svátky budou plné spokojenosti, vzpomínek, lásky a zážitků s těmi nejdražšími. Přejeme Vám, aby i nový rok přinesl mnoho radosti, zdraví a splněných snů. 

VESELÉ VÁNOCE!

Vaše 1. Mateřská škola Pod Lajsníkem 


VÝSLEDKY ZÁPISU PRO ŠKOLNÍ ROK 2024/2025

V tomto přehledu vidíte registrační číslo Vaší žádosti, k zápisům do naší mateřské školy pro školní rok 2024/2025. Jsme rádi, že můžeme přivítat nové tváře a těšíme se na společné zážitky a vzdělávací…

Více informací

VAŘÍME NA PŘÁNÍ DĚTÍ

V naší školce jsme zorganizovali projekt "VAŘÍME NA PŘÁNÍ DĚTÍ " zaměřený na spolupráci mezi rodiči, dětmi a školou. V rámci tohoto projektu proběhla anketa, kde děti měly možnost sdělit nám své nejob…

Více informací

MiniTechnohraní 25.5.2024

Vážení rodiče, rádi bychom Vás pozvali na pohádkové MiniTechnohraní, které se uskuteční dne 25.5.2023 od 10:00 do 14:30 hod. na zahradě Domova pro seniory, ul. Barvířská 495, Most. Těšit se můžete n…

Více informací