VÝSLEDKY ZÁPISU PRO ŠKOLNÍ ROK 2024/2025 více informací
Zavřít
Zpět aa

Myšky

Školní rok 2023/2024

V 1. třídě u MYŠEK jsou zpravidla 3 - 4 leté děti

U dětiček jsou dvě paní učitelky :

Kristýna Krejčová a Iva Veverková

Telefon do třídy:  477 001 791

  • Ve třídě nejmenších dětí se zaměřujeme na vytváření a upevňování higienických a sebeobslužných návyků
  • Nabízíme individuálně přizpůsobený adaptační režim v úzké spolupráci s rodinou a dostatek času na veškeré aktivity včetně hraní, prevlékání, stravování, spánku a hygieny
  • Rozvíjíme u dětí prosociální chování a pomáháme vytvářet kladné kamarádské vztahy
  • Vytváříme citové vazby k učitelkám a získávání pocitu bezpečí a jistoty v novém prostředí mateřské školy

Vybavení této třídy je zohledněno věkovou skupinou, přístupnost hraček a dalšího vybavení či tvořivého materiálu dětem nejmenším, aby i zde mohl být uplatňován prostor pro samostatnost.

Více informací o třídě


OSLAVA NAROZENIN

Célá třída přeje mnoho zdraví, štěstí, láska a spokojenosti. 

Více informací

Pálení čarodějnic

Poslední dubnové odpoledne na naší školní zahradě proběhlo pálení čarodejnic, a děti si ho společně s rodiči náležitě užily, všichni byli pohlceni atmosférou kouzel, soutěží a her.

Více informací

VELIKONOČNÍ BAREVNÝ TÝDEN V NAŠÍ ŠKOLCE

Letos jsme si  připravili Velikonoce plné barvy a radosti. Rozhodli jsme se, že každý den před Velikonocemi bude mít svou vlastní barvu oblečení. Byl to týden, který nám připomněl, že i jednoduché tradice mohou přinést do našich dnů velkou radost.

Více informací

Karneval u Myšek

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Více informací

Více novinek třídyHURÁ, PRÁZDNINY

Zveme Vás na odpoledne plné zábavy. Navštivte s dětmi 12.6.2024 Benedikt a užijte si den plný soutěží a legrace.

Více informací

KOUZELNÝ DEN, PLNÝ ČAR A KOUZEL

Výstava figurek z Kinder vajíček na téma Harry Potter v naší mateřské školce S velkým nadšením bychom vás rádi informovali o připravované speciální výstavě figurek z Kinder vajíček na téma Harry Potter, kterou pořádáme pro děti v naší mateřské školce. Tato jedinečná akce se bude konat 6.6.2024 v dopoledních hodinách  v  naší školce a slibuje nezapomenutelný zážitek pro všechny  fanoušky světa čar a kouzel.Během výstavy mohou děti  obdivovat  sbírky figurek, ale také si je mezi sebou směňovat. T…

Více informací

VÝSLEDKY ZÁPISU PRO ŠKOLNÍ ROK 2024/2025

V tomto přehledu vidíte registrační číslo Vaší žádosti, k zápisům do naší mateřské školy pro školní rok 2024/2025. Jsme rádi, že můžeme přivítat nové tváře a těšíme se na společné zážitky a vzdělávací dobrodružství, které nás čekají. Přijatým dětem gratulujeme a těšíme se na jejich příchod do naší školky. Pro děti, které nebyly přijaty, bychom rádi vyjádřili podporu a povzbuzení.  Děkujeme všem rodičům za jejich zájem o naši mateřskou školu a za důvěru, kterou nám projevili.

Více informací